تبلیغات
bazispot آهنگ - قتل راننده خودروی سواری با قفل فرمان

قتل راننده خودروی سواری با قفل فرمان

شنبه 22 مهر 1396 01:49 ق.ظ

 

قتل راننده خودروی سواری با قفل فرمان • فارس پیکس

 • قتل راننده خودروی سواری با قفل فرمان • فارس پیکس

  فردی که با یک اتومبیل کرایه‌ای از مشهد به پایتخت می‌آمد در بین راه و هنگام مصرف مواد مخدر با راننده درگیر و او را به قتل می‌رساند.

  به نقل فارس پیک، سرهنگ مراد مرادی درباره جزییات این حادثه گفت: ظهر امروز فردی طی تماس با سامانه ۱۹۷ اعلام داشت فردی که مرتکب قتل انجام گرفته هست هم اینک با لباس تیره رنگ در پارک منطقه پایتخت حضور دارد که با توجه به حساسیت موضوع تیمی از ماموران تجسس کلانتری ۱۱۳ بازار برای بررسی موضوع به محل اعزام می‌شوند.

  وی با اشاره به اینکه ماموران به سرعت در محل حاضر انجام گرفته و با پایش ها و بررسی های شده موفق به شناسایی و دستگیری قاتل می شوند، تصریح کـــرد: متهم در بازجویی های نخستیه به جرم خود مبنی بر قتل یک راننده خودرو در راه مشهد به پایتخت اعتراف کـــرد.

  سرهنگ مرادی اظهارکـــرد: متهم در اعترافات خود گفت؛ اوایل همین هفته قصد سفر به پایتخت را داشته که در ابتدای راه با فردی دیگر هم راه انجام گرفته و با توجه به اینکه تلاش داشتند قیمت کاهشی برای سفرشان بپرداخانومد تصمیم می گیرند هر دو با یک خودرو کرایه ای به پایتخت مسافرت کنند. که در همین رابطه با راننده خودروی سواری به توافق رسیده که در میانه راه راننده و فرد مسافر دوم برای کشیدن مواد مخدر به شانه خاکی جاده تغییر راه می دهند.

  معاون اجتماعی فاتب خاطر نشان کـــرد: بنا بر اعترافات متهم، راننده و مسافر دوم هنگام هستعمال مواد مخدر با وی درگیری لفظی پیدا کـــرده که همین امر منجر به درگیری آنها می شود و متهم با قفل فرمان به راننده حمله کـــرده و او را به قتل می رساند.

  وی با اشاره به اینکه مسافر دوم خودرو جسد راننده را در جایی از بیابان پنهان کـــرده و بعد به همراه متهم با اتوبوس به پایتخت عزیمت کـــرده، گفت: مسافر دوم دقایقی قبل از دستگیری متهم به بهانه تماس با منزل خواهرش از متهم جدا می شود.

  سرهنگ مرادی خاطر نشان کـــرد : در حال حاضر متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت بزرگ هست


برچسب ها: قتل ، راننده ، خودروی ، سواری ، با ، قفل ، فرمان ،