تبلیغات
bazispot آهنگ - جزئیات انتخاب رشته‌ ارانجام گرفت اعلام انجام گرفت

جزئیات انتخاب رشته‌ ارانجام گرفت اعلام انجام گرفت

شنبه 20 خرداد 1396 01:06 ب.ظ

 

جزئیات انتخاب رشته‌ ارانجام گرفت اعلام انجام گرفت

 • جزئیات انتخاب رشته‌ ارانجام گرفت اعلام انجام گرفت

  با توجه به اعلام نتایج نخستیه و انتشار کارنامه آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارانجام گرفت ناپیوسته سال ۱۳۹۶ داوطلبانی که بر اساس مفاد کارنامه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون انجام گرفته‌اند، می توانند فرم انتخاب رشته‌های اینترنتی خود را تکمیل کنند.

  به نقل فارس پیک، با توجه به اعلام نتایج نخستیه و انتشار کارنامه آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارانجام گرفت ناپیوسته سال ۱۳۹۶ داوطلبانی که بر اساس مفاد کارنامه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون انجام گرفته‌اند، می توانند فرم انتخاب رشته‌های اینترنتی خود را تکمیل کنند.

  دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) این آزمون که شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته‌ها هست از روز پنجشنبه ۱۱ خرداد در پایگاه هشدار‌رسانی این سازمان قابل دریافت هست.

  داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی باید ابتدا نسبت به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (دفترچه شماره ۲) اقدام کـــرده و سپس حداکثر ۱۰۰ کدرشته محل را از میان کدرشته محل‌های مورد نظر خود را هستخراج و به ترتیب علاقه مرتب کـــرده و پس از آن در فرم پیش‌نویس درج کنند.

  داوطلبان پس از اطمینان از صحت رشته محل‌های انتخابی خود، از روز یکشنبه ۲۱ تا ساعت ۲۴:۰۰ روز پنجشنبه ۲۵ خرداد برای انتخاب رشته با وارد کـــردن هشدارات کارت اعتباری، شماره شناسنامه و یا کد رهگیری که در پایان ثبت‌نام نخستیه توسط سیستم به داوطلب داده انجام گرفته هست (درج این هشدارات برای ورود به پلن انتخاب رشته اینترنتی ضروری هست) نسبت به ثبت کد رشته محل های انتخابی و تکمیل فرم مذکور اقدام کنند.

  پس از تأئید نهایی رشته‌های انتخابی توسط داوطلب، رسید ۱۵ رقمی توسط سیستم در اختیار داوطلب قرار داده خواهد انجام گرفت، در غیر این صورت انتخاب رشته آنان تکمیل نانجام گرفته هست.

  داوطلبان مجاز به انتخاب رشته قبل از اقدام به تکمیل فرم انتخاب رشته بندهای ذیل را مشاهده می کنند که در صورت علامتگذاری در یکی از این موارد به آنها اجازه انتخاب رشته داده می‌شود.

  بندها شامل موارد زیر هست:

  «۱-۳- هشدارات فوق (معدل کاردانی و کارشناسی، رشته و محل تحصیل دوره کارشناسی و تاریخ فارغ التحصیلی) مورد تأیید هست.»

  «۲-۳- هشدارات فوق (معدل کاردانی و کارشناسی، رشته و محل تحصیل دوره کارشناسی و تاریخ فارغ التحصیلی) مورد تأیید نبوده و دارای مغایرت هست. »

  «۳-۳- حداکثر تا تاریخ ۹۶/۶/۳۱ در مقطع کارشناسی فارغ‌التحصیلی خواهم انجام گرفت □ فارغ‌التحصیل نخواهم انجام گرفت»

  هر زمان‌ مشخص‌ شود که‌ داوطلب‌ حقایقی را عمداً یا سهواً کتمان‌ کـــرده، در هر مرحله ‌(پذیرفته‌انجام گرفتن‌، حین‌ تحصیل‌ ‌و …) که باانجام گرفت، از این آزمون‌ و آزمون‌ سال‌ بعد محروم‌ خواهد انجام گرفت و حق هرگونه اعتراضی از وی سلب می شود.

  تذکرات مربوط به بند ۳ : در صورتی که داوطلبان بند دوم را علامتگذاری کنند به آنها اجازه ابداًح و ویرایش معدل، دانشگاه محل تحصیل و تاریخ فراغت از تحصیل داده خواهد انجام گرفت و پس از ویرایش این موارد و تأیید آنها، اجازه انتخاب رشته به آنان داده می شود.

  داوطلبانی که در ردیف پذیرفته انجام گرفتگان نهایی قرار بگیرند و به هنگام ثبت‌نام در موسسه محل قبولی، دارای مغایرت معدل باشند با توجه به مصوبات و دستورالعمل‌های مربوط ابتدا از آنان ثبت‌نام مشروط بعمل خواهد آمد و پس از بررسی وضع علمی چنانچه نمره قبولی را دارا نباشند قبولی آنان لغو خواهد انجام گرفت.

  لازم هست داوطلبان معدل خود را براساس مفاد بند «تذکرات خیلی حیاتی در رابطه با معدل» مندرج در صفحه ۲ دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) این آزمون مورد بررسی قرار دهند تا بین معدل اعلام انجام گرفته به این سازمان و معدلی که به هنگام قبولی ارائه خواهند کـــرد، مغایرتی نداشته باشند.

  چنانچه داوطلبی در ردیف پذیرفته‌انجام گرفتگان این آزمون قرار بگیرد و تا تاریخ ۳۱ منطقهیورماه ۹۶ موفق به دریافت مدرک کارشناسی خود نشود قبولی اش باطل خواهد انجام گرفت.

  لذا چنانچه داوطلب به دلایلی احتمال فارغ التحصیلی خود را تا این تاریخ نمی دهد لازم هست حداکثر تا تاریخ ۱۵ آقااد ۹۶ شخصاً با همراه داشتن اصل شناسنامه و یا کارت شناسایی تصویردار معتبر به سازمان سنجش مراجعه و نسبت به تکمیل فرم انصراف از گزینش در آزمون سال ۹۶ اقدام و رسید دریافت دارد.

  همچنین داوطلب می تواند با ارسال درخوهست کتبی (اثر انگشت و امضاء داوطلب در ذیل درخوهست الزامی هست) به همراه تصویر شناسنامه و یا کارت ملی موضوع عدم فارغ التحصیلی خود را از طریق‌ پست سفارشی به آدرس: پایتخت، صندوق پستی ۱۳۶۵-۱۵۸۷۵ به اداره ثبت نام – واحد تحصیلات تکمیلی سازمان سنجش به نحوی ارسال کند که تا تاریخ ۱۵ آقااد ۹۶ واصل شود، تا از گزینش حذف شود.

  به درخوهست هایی که بعد از تاریخ تعیین انجام گرفته به این سازمان واصل شود ترتیب اثرداده نخواهد انجام گرفت و کلیه تبعات آن متوجه شخص داوطلب خواهد بود. لازم به تاکید هست داوطلبانی که در دوره روزانه در آزمون سال ۹۶ پذیرفته شوند حق شرکت در آزمون سال ۹۷ را نخواهند داشت.

  آن دسته از داوطلبان علاقمند به انتخاب رشته‌های تحصیلی مراکز و واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی، می‌بایست پس از اعلام نتیجه نخستیه آزمون و دریافت کارنامه، برای هشدار از زمان و نحوه انتخاب رشته در محدوده زمانی ۲۱ تا ۲۵ خرداد ۹۶ به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی: www.azmoon.org مراجعه کنند.

  انتخاب رشته برای رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی با هستفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتایج نخستیه آزمون بطور مجزا و از طریق دانشگاه مذکور انجام می‌پذیرد. داوطلبانی که در یکی از رشته‌های دانشگاه‌ها و مؤسسات تعلیم عالی و یا دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته شوند می‌توانند به دلخواه خود منحصراً در یکی از مؤسسات ثبت‌نام و مشغول به تحصیل شوند.

  داوطلبانی که در خصوص مندرجات کارنامه (به غیر از معدل کاردانی و کارشناسی، نام رشته تحصیلی و یا نام محل اخذ مدرک کارشناسی) خود سوالی دارند، ضمن توجه به توضیحات مربوط به کارنامه که در دفترچه راهنمای انتخاب رشته و در سایت این سازمان درج انجام گرفته هست، لازم هست حداکثر تا تاریخ ۴ تیر ۹۶ منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در پایگاه هشدار‌رسانی این سازمان اقدام کنند.

  از داوطلبان تقاضا می‌شود از ارسال نامه پستی و مراجعه حضوری اکیداً خودداری کنند. بدیهی هست به کلیه مواردی که از طریق دیگری و یا بعد از تاریخ ۴ تیر ۹۶ واصل شود، به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد انجام گرفت. ضمناً داوطلبان می‌توانند سؤالات خود را با شماره تلفن‌ ۴۲۱۶۳-۰۲۱ نیز در میان ‌بگذارند.


برچسب ها: جزئیات ، انتخاب ، رشته‌ ، ارانجام ، گرفت ، اعلام ، انجام ،