دولت باید حقوق شهروندی مردم را با اولویت جدی‌تری دنبال می‌کرد

شنبه 4 دی 1395 01:25 ق.ظ

 

دولت باید حقوق شهروندی مردم را با اولویت جدی‌تری دنبال می‌کرد

 • دولت باید حقوق شهروندی مردم را با اولویت جدی‌تری دنبال می‌کرد

  خبر جدید زیر رو بخونید:

  رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت:‌ موضوع حقوق شهروندی جزو مطالبات مردم و وعده‌ای بود که آقای روحانی داده بود و دغدغه حاکمیت نیز اجرای اصل ۳ قانون اساسی است که دولت باید با اولویت جدی تری دنبال می کرد.

  محمدرضا عارف نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی امروز در حاشیه برگزاری گردهمایی سراسری اعضای کانون صنفی استادان دانشگاهی در جمع خبرنگاران در مورد ضرورت توجه به حقوق شهروندی ، اظهار داشت: بدیهی است این مسئله جزو مطالبات مردم و وعده‌ای بود که آقای روحانی داده بودند و دغدغه حاکمیت نیز اجرای اصل ۳ قانون اساسی است و دولت باید با اولویت جدی تری دنبال می کرد.

  به گزارش اولین همراه، وی افزود:‌ اعلام آمادگی می کنیم در صورتی که نیاز به قانون باشد با اولویت در مجلس و پای به پای دولت این مسئله را پیش برده تا قانون مند شود و وعده دولت محقق گردد.

  رئیس فراکسیون امید مجلس در مورد پیگیری‌ها برای مسئله حصر نیز گفت:‌ بنده بحث پیگیری را مطرح کرده‌ام اما نکته ای که همیشه می گویم این است که علاقه ای نداریم رسانه ای شود .

  نماینده مردم تهران در مجلس خاطر نشان کرد: بالاخره مسئله حصر جزو مطالبات بخشی از جامعه و دانشجویان و دانشگاهیان بوده است. در حال حاضر هم پیگیری می‌شود که امیدواریم با تدبیر و حوصله مسئله حل شود.

  عارف درباره اینکه حضور خانواده های محصورین در شب یلدا کنار آنها، آیا به پیگیری ها مربوط می‌شود، گفت: بنده روند را مثبت می بینم و روند خوبی است . ان شاء الله که این روند مثبت به نتیجه خیلی خوب هم برسد.

  دولت باید حقوق شهروندی مردم را با اولویت جدی‌تری دنبال می‌کرد از سایت های مرجع دیگر در اولین همراه منتشر شده است
  منبع